Informace o nás

Vítejte na stránkách TOSASOUND, které vznikli na podporu kvalitního ozvučení v českých klubech, sálech a loukách .. zabýváme se technickým zabezpečením  kulturních akcí od malých projektů, jako je ozvučení koncertů, večírků, tanečních zábav až po velké projekty jako letní festivaly, sportovní události atd.

Historie 

Jsem ročník 80, už od dětsví mě zájímali repráky, "domágo" zesilovače které jsem zapojoval. Zvukařině jsem se začal věnovat už v roce 2000 ale předtím jsem založil první kapelu. Při pořádání koncertů jsem měl problém sehnat zvukaře a tak jsem koupil první reprobedny, mix a začal zvučit první koncerty, pak to byli venkovní akce festivaly, sportovní akce atd.

Jsem taky trošku muzikant, odjakživa sem měl rád bubny a kytary. Prošel jsem několika kapelama, odehrál x koncertů ale ted už máme každej svůj život a tak si občas zahrajeme z HUDR BANDEN ale na víc nezbývá čas. 

Od roku 2010 se pro mě zvučení stalo zaměstnáním. Zvučím menší akce všeho druhu koncerty, festivaly, různé závody, výstavy, přednášky, ohňostroje atd.